About Pull in LoveLove wherever you are


Що таке Pull In Love?

Засновники бренду

Pull in Love - бренд італійського трикотажу, що відображає вишуканість та елегантність. Створює індивідуальний простір, де комфортно та затишно. 

Illustration

Матеріали на 100% натуральні, біологічно розкладаються та відновлюються. Екологічний підхід до вживання та усвідомлення насолоди кожним моментом життя. Усі вироби з вовни ручної роботи прості в догляді та довговічні. Вони дозволяють шкірі дихати і м’які на дотик. Наша місія, це надавати якість та щоденну функціональність за найкращим співвідношенням ціни до продукту, виготовленого в Італії.

20

17

Pull in Love з 2017 року демонструє власну історію. Фабрикою для всіх виробів є, започаткована ще в 1969 року, Morgano, що знаходиться в неподалік міста Тревізо, Італія.

Головна цінність – це якість виробів. Це результат ретельного та безперервного дослідження, спрямованого на те, щоб запропонувати продукт, який поважає три основні параметри якості:• проникність повітря (дихаюча здатність),• терморегуляція• витривалість.

У той час як мода змінюються кожен сезон, ми пропонуємо безстроковий стиль, що посилюється широким діапазоном розмірів, кольорів, матеріалів, вибраних із турботою та досвідом майстрів.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Pull in Love передає відчуття тихої розкоші.Це про відмову від логоманії.Це стиль, що відображає вишуканість, елегантність та комфорт.Бренд Pull in Love – символ цієї філософії.Речі, які поза часом вражають своїм мінімалізмом та бездоганністю крою.Постійна італійська якість, перевірена часом та особистим досвідом наших клієнтів.Екологічний підхід до вживання та усвідомлення насолоди кожним моментом життя

Концепція бренду це колекція в якій представлений якісний базовий одяг для чоловіків та жінок. Асортимент – це різноманітні пуловери, светри, кардигани, поло та базові костюми.Всі вироби представлені в широкій гамі кольорів (більше 5 кольоріву кожній моделі) і з діапазоном розмірів від XS до 3XL.

Illustration

Гузенко Юлія 

CEO

«Я вірю, що бізнес повинен нести цінність. У його основі має бути продукт, за який я несу відповідальність. Продукт, що перевершує очікування клієнтів.Пристрасть та чесніть - паливо успіху.Я обожнюю Pull in Love так сильно, як і Ви! »

Illustration

Гузенко Олександр 

СЕО, lawyer 

«Я не сприймаю Pull in Love як спосіб заробітку грошей. Це емоції. Щось дуже тепле, приємне, особливе.Pull in Love про сімейні цінності, про повагу та задоволення.
І мені це неабияк відгукується. »