About Pull in LoveLove wherever you are


Про PULL IN LOVE

Знайомство з власниками мережі та брендом

Pull in Love - бренд італійського трикотажу, що з 2017 року демонструє власну історію. Створює індивідуальний простір, де комфортно та затишно. 
Pull in Love – колекція, у якій представлений якісний базовий одяг для чоловіків та жінок. Всі вироби виготовлені в Італії, що гарантує якість та актуальність кожної моделі.
Позиціонування бренду – тиха розкіш.Це про відмову від логоманії.Це стиль, що відображає вишуканість, елегантність та комфорт.Бренд Pull in Love – символ цієї філософії.Речі, які поза часом вражають своїм мінімалізмом та бездоганністю крою.Постійна італійська якість, перевірена часом та особистим досвідом наших клієнтів.Екологічний підхід до вживання та усвідомлення насолоди кожним моментом життя

Концепція Pull in Love – колекція в якій представлений якісний базовий одяг для чоловіків та жінок. Всі вироби виготовлені в Італії, що гарантує якість та актуальність кожної моделі.Для виробництва використовують високоякісні натуральні матеріали, такі як бавовна, льон, шерсть мериноса, кашемір та їх змішані склади.
Асортимент Pull in Love – це різноманітні пуловери, светри, кардигани, поло та базові костюми.Всі вироби представлені в широкій гамі кольорів (більше 5 кольоріву кожній моделі) і з діапазоном розмірів від XS до 3XL.
Місія Pull in Love – надавати якість та щоденну функціональність за найкращим співвідношенням ціни до продукту, виготовленого в Італії.
Головна цінність – це якість виробів. Це результат ретельного та безперервного дослідження, спрямованого на те, щоб запропонувати продукт, який поважає три основні параметри якості:• проникність повітря (дихаюча здатність),• терморегуляція• витривалість.
У той час як мода змінюються кожен сезон, ми пропонуємо безстроковий стиль, що посилюється широким діапазоном розмірів, кольорів, матеріалів, вибраних із турботою та досвідом майстрів.

Засновники бренду

Illustration

Гузенко Юлія 

CEO

«Я вірю, що бізнес повинен нести цінність. У його основі має бути продукт, за який я несу відповідальність. Продукт, що перевершує очікування клієнтів.Пристрасть та чесніть - паливо успіху.Я обожнюю Pull in Love так сильно, як і Ви! »

Illustration

Гузенко Олександр 

СЕО, lawyer 

«Я не сприймаю Pull in Love як спосіб заробітку грошей. Це емоції. Щось дуже тепле, приємне, особливе.Pull in Love про сімейні цінності, про повагу та задоволення.
І мені це неабияк відгукується. »