Каталог товарів
Новинки
Колекції
Доставка і оплата
Блог
Часті питання
Оплата і доставка
Доставка товарів, замовлених на Сайті, здійснюється службами доставки по території України відповідно до умов, вказаних на сайті в розділі «Оплата та доставка» або шляхом самовивозу із зазначеного при Замовленні магазину.
Доставка здійснюється кур’єрскою службою «Нова Пошта».
Доставка в роздрібні магазини Pull in Love безкоштовна.

Разом із Замовленням Покупцю надаються передбачені чинним законодавством документи.

При отриманні Товару Покупець зобов’язаний перевірити товар за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю.

Фактом приймання Товару Покупцем є оплата Товару.

У випадку, якщо доставка Замовлень здійснюється службами доставки (далі – «Компанії-перевізники»), шляхом Акцепту цієї Публічної оферти, Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів Компаній-перевізників. З умовами таких Правил можна ознайомитись на веб-сайтах відповідних Компаній-перевізників.

Ризик випадкової загибелі та/або випадкового пошкодження Товару переходить до Одержувача з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.
Гарантія, повернення та обмін товарів
Гарантійний строк — 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу (тільки за умов дотримання правил користування товаром*).

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, бирки, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Вимоги, пов’язані з виявленням на протязі гарантійного строку недоліків якості товару, приймаються тільки у письмовому вигляді з детальним описом таких недоліків.

*Увага! Обов’язково дотримуватися умов експлуатації, режимів прання, сушки та прасування виробів, згідно з інформацією, яка вказана на індивідуальному ярлику придбаного товару.